Profesjonalne partnerstwo
w świecie biznesu

zaloguj się do

Nasz zespół

Jesteśmy zgranym zespołem

Bartosz Midura

Partner Zarządzający /Menedżer Emporium Consulting Absolewent Prawa oraz podyplomowych studiów menedżerskich. Specjalizuje się w zagadnieniach Prawa Wspólnotowego i projektach inwestycyjych dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Współautor licznych wniosków o dotację, biznes planów oraz studiów wykonalności. Prelegent podczas konferencji i szkoleń poświęconych tematyce dotacji. Autor publikacji min: w Gazecie Prawnej oraz portalu Money.pl. Od kilku lat jest ekspertem w zakresie dotacji dla jednego z największych banków w Polsce. W Emporium Group sprawuje funkcję Prezesa Zarządu.

Sylwia Śliwa

Partner Zarządzający / Menedżer Emporium Finanse Od wielu lat związana z branżą finansową. Ekspert w zakresie źródeł finansowania MŚP oraz produktów hipotecznych. Coach oraz trener podczas licznych szkoleń o tematyce bankowej. Zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz cechy osobowości wskazują, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Budując świetnie współpracujący zespół współtworzy rodzinną atmosferę. Jej motto: \"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze\". W Emporium Group sprawuje funkcję vice Prezesa Zarządu.

Adrianna Nawocka

Partner Zarządzający / Menedżer Emporium Tax Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wydziału Prawa i Administracji na kierunku \"Zarządzanie i marketing\" o specjalności \"Zarządzanie jednostkami gospodarczymi\". Stale poszerza swoje wykształcenie: ukończyła Podyplomowe Studium Rachunkowości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Podyplomowe Studium Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ukończyła liczne profesjonalne kursy z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, kadr i płac, jak np.: szkolenia prowadzone przez Państwową Inspekcję Pracy i Stowarzyszenie Księgowych Polskich. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 25092/2008. W Emporium Group sprawuje funkcję Członka Zarządu.

Magda Szczypkowska

Certyfikowana Księgowa Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończyła program Master Studies in Finance nauczany w języku angielskim. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr: 66109/2014. Pracuje dla Emporium Group Sp. z o.o. od 2011 roku, systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje. Jest szczęśliwą mamą, która dzięki przyjaznej firmie może łączyć \"zawód\" matki małego dziecka z zawodem księgowej.

Małgorzata Miczek

Księgowa Absolwentka zarządzania oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i kontroli finansowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od początku swojej pracy na stanowisku księgowej, związana z Emporium Tax. Jest kandydatem na Biegłego Rewidenta. W Emporium Tax zajmuje się bieżącą obsługą klientów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzania rocznych sprawozdań finansowych.

Izabela Marchewka

Księgowa Specjalistka ds. kadr i płac. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie usług kadrowo-płacowych, księgowych i administracyjno-biurowych. Do jej głównych obowiązków należała obsługa kadrowo-płacowa firm z branży handlowej i produkcyjnej liczących ok.100 osób. Zajmuję sie wsparciem merytorycznym z zakresu przepisów prawa pracy, prowadzenia akt osobowych, naliczania wynagrodzeń zarówno na podstawie umów o pracę jak i umów cywilnoprawnych. Współpracuję z instytucjami i czuwa nad terminowym wywiązywaniem się ze zobowiązań publiczno-prawnych.

Krzysztof Cieśla

Specjalista ds. Finansów Od 8 lat zdobywa doświadczenie zarówno w sprzedaży jak i finansach. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętnością pracy pod presją czasu idealnie odnajduję się jako osobisty doradca klienta. Cechuje go rzetelność oraz uczciwość, cechy niezbędne w skutecznej pomocy klientom w kwestiach finansowych. Obecna praca sprawia mu wiele satysfakcji, dzięki czemu robi wszystko z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, tak aby uzyskać zadowolenie klienta. Specjalizuje się w analizie finansowej klienta indywidualnego. Odbył liczne szkolenia produktowe w bankach i innych instytucjach finansowych.

Piotr Majewski

Specjalista ds. Finansów W pracy stawia na profesjonalizm. Jest osobą otwartą lubiącą wyzwania. Ukończył liczne szkolenia w bankach i innych instytucjach finansowych z zakresu produktów dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ponadto uczestniczył w szkoleniach dotyczących zarządzania projektami oraz umiejętności kierowania zasobami ludzkimi. Uważa, że każdego dnia pojawia się szansa nauki czegoś nowego. Specjalizuje się w doradztwie finansowym dla osób fizycznych oraz firm z sektora MŚP.

Karolina Bernaciak

Specjalista ds. Finansów Od ponad 7 lat specjalizuje się w doradztwie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wcześniej związana z branżą ubezpieczeniową. Specjalizuje się w analizie finansowej osób fizycznych oraz mikro i małych firm. Ukończyła kurs w Akademii Trenerów Sprzedaży ,, Psychologia dla Trenerów\" o tematyce ,, Model rozwoju kompetencji sprzedaży oraz Etapy sprzedaży Handlowych\". Odbyła liczne szkolenia z zakresu finansów zarówno w bankach jak i innych instytucjach finansowych. Jest osobą komunikatywną, profesjonalną oraz optymistycznie nastawioną do życia.

Być może to miejsce czeka na Ciebie ?!

Dołącz do Nas !!!